Geleceğin Yıldızları Logo

Proje Detayı

Firma: Geleceğin Yıldızları Yaz Kampları
Proje Süresi: 4 Ay
Teslim Tarihi: 24.07.2016
Hizmet Alanı: CRM & ERP Uygulamalar
Proje İçeriği: Kamp yönetimi için geliştirilmiş kampçı, kayıt, faaliyet ve stok yönetim sistemi.

Proje Talepleri

Geleceğin Yıldızları – CFS Uluslararası Eğitim Turizm A.Ş. uzun yıllardır spor kampları düzenleyen uluslar arası kamplar federasyonu üyesi ve Türkiye kamplar federasyonu kurucu üyelerinden olan başarılı bir kuruluştur. Yıllık 3000’in üzerinde kampçının katıldığı devasa kamp organizasyonlarını yılların tecrübesi ile Excel üzerinden gerçekleştirmekteydi. Firma gün geçtikçe büyüyen kamplarının ve çalışan koç ekibinin kayıtlarını, eğitimlerini ve aktivite planlamalarını yönetebilmek adına yeni bir arayışta olup birçok farklı uluslararası yazılımı denemiştir. Tecrübeleri sonucu kendi yönetim sistemlerinin dinamikleri nedeni ile kendi ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş bir CRM & ERP yazılımının yapımını tercih etmişlerdir.

Strateji ve Çözüm

Geleceğin Yıldızları – CFS Uluslarası Eğitim Turizm AŞ’nin talebi olan CRM & ERP uygulamasının geliştirilmesi için öncelikle kendileri ile düzenli ihtiyaç analizi çalışmaları yapılmış ve Excel’de tutulan raporlar incelenerek kayıt formatları çalışılmıştır. Bu araştırmanın sonucunda kendilerine var olan kayıtların dijital olarak tutulabilmesi ve her yerden erişilebilmesi adına bir özelleştirilmiş web uygulaması yazılmıştır. Bu uygulama ile kamp için gerçekleştirilen kayıtlar dijital arayüzden yapılmış ve online kayıt sistemleri ile entegre olarak işletmenin adam/saat yükü düşürülmüştür. Ayrıca var olan mevcut kayıtların verisel bir kayıp yaratmaması adına bir ara entegratör geliştirilerek bütün kayıtlar veri tabanına yüklenmiştir.

Kamp çeşitlerinin artması ve işletmenin ihtiyaç duyduğu karlılık artırıcı raporların ve faaliyetlerin gerçekleştirilmesi için düzenli olarak geliştirmelere devam edilmiştir. İşletme 4 aylık ön geliştirme ve takibindeki 8 aylık ek güncellemeler ile sistemini tamamen dijital ortama taşımış ve uzaktan yönetim ve karar alma sistemlerinin kurulumunu sağlamıştır.

Campforce Geleceğin Yıldızları ERP CRM Uygulaması