SEO nedir?

SEO (Search Engine Optimization) web sitenizi arama motorlarında yukarıya çıkarmak için yapılan bir takım iyileştirme çalışmalarına verilen sürece denir. Arama motoru optimizasyonu, doğrudan trafik veya ücretli trafik yerine ücretsiz trafiği hedefler.

Arama motorları, kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmak ister. Onlara aradıklarıyla alakalı sonuçlar göstermeyi amaçlar. Mesela Seo Hizmeti almak istiyorsanız, bunu arattığınızda arama motoru sizin karşınıza diş kliniği sitesi çıkarmaz. Öte yandan alakalı sonuçlar içerisinden bir sıralama yapar. Bu sıralamayı yapmak için arama motorları tüm web sitelere bot ismini verdikleri bir yazılım gönderir. Bu bot tüm site sayfalarına düzenli aralıklarla taramalar yapar. Bu taramalar sonucunda ise web sitelerini kendilerine ait algoritmaların vereceği karar doğrultusunda sıralar. Örneğin; Google hem kendisi için hem de kullanıcıları için hızlı siteleri ödüllendirip, üst sıralara taşır. Çünkü hızlı siteler hem Google’nin sunucu masrafını düşürür hem kullanıcı kullanımını rahatlaştırır hem de potansiyel müşteriyi memnun edeceği için hemen çıkma oranını (bounce rate) düşürmeyi sağlayarak, site sahibine kazandırır.

Rakiplerinize fark atın!

Önce sizi dinliyoruz, sonra rakiplerinizi ve bulunduğunuz sektörü analiz ediyoruz. Sonrasında uygulayacağımız özel seo stratejileri ile sizi rakiplerinizin önüne taşıyoruz. Bizden alacağınız seo hizmeti sonucunda sadece rakiplerinizi geçmeyeceksiniz, aynı zamanda site trafiğiniz, marka bilinirliğiniz, müşteri ve dönüşüm sayınız artacak.

 • En iyi SEO hizmeti!
 • En uygun SEO fiyatları!
 • Kurumsal SEO çalışmasından faydalanın, en üst sıralara yerleşin!
 • Daha hızlı ve güvenli bir web sitesi!
 • Size özel SEO Danışmanlığı!

En iyi SEO Danışmanlığı!

Yanlış SEO Çalışması size zaman kaybından, arama motorlarında kara listeye alınmaya kadar kötü sonuçlara sebep olabilir. Bu yüzden sizin için en iyisi Logos Time SEO Uzmanları tarafından profesyonel seo hizmeti almanızdır. Kurumsal SEO, E-Ticaret SEO Hizmeti, Küçük İşletmelere SEO Hizmeti gibi birçok sektörlere bu hizmeti vermekteyiz.

Nasıl SEO hizmeti sağlıyoruz?

 • Web tasarımınızı biz yapıyorsak, (talep dahilinde) seo uyumlu olacak şekilde web sitenizi tasarlıyoruz. Ancak, kendi web siteniz zaten varsa ve seo hizmeti istiyorsanız sorun değil. Logos Time size Seo Danışmanlığı vermekten memnuniyet duyacaktır.
 • Biz ezbere göre çalışan değil, size göre çalışan bir şirketiz. İlk önce web sitenizi çeşitli seo araçları kullanarak, bir nevi MR çeker gibi seo analizini yapıyoruz. Elimizdeki raporlarla size durumunuzu gösteriyoruz. İhtiyaçlarınızı belirleyip size sunuyor, hedeflerimizi ve bu süreçteki planımızı sizlerle beraber belirliyoruz.
 • Üç alanda SEO hizmeti sunuyoruz. Bunlar; Teknik SEO, Site içi SEO (On Site) ve Site Dışı SEO (Off Site) olarak ayrılır.
 • Teknik SEO: Öncelikli hedefimiz burada siteyi taranabilir (crawl) ve indekslenebilir hale getirmek. Google, Yandex, Baidu, Bing gibi sitenizin çıkmasını istediğiniz, sizin seçtiğiniz arama motorlarına web sitenizi tanıtıyoruz. Bundan sonraki kısım ise sitenizin hızı ve güvenliği açısından kod üzerinden teknik optimizasyon yapılır. Ayrıca bu kısımda site mobil uyumlu hale getirilir.
 • Site içi SEO: Bu kısımda size özel belirlediğimiz hedef anahtar kelimeleri kullanarak içerik optimizasyonu yapıyoruz. Site içi harita optimizasyonu, seo uyumlu site mimarisi ve friendly url çalışmalarını burada gerçekleştiriyoruz.
 • Site dışı SEO: Bu kısım ise web sitesinin Google My Business'a tanıtılması, sizin sosyal medya hesaplarınızdan veya başka yerlerden alınan linkleri kapsayan bölümdür.

Seo çalışması neden yapılmalı?

 • Optimize edilmiş bir web sitesi daha fazla trafik kazanır. Böylelikle potansiyel müşteri ve satış sayınızı arttırabilir.
 • Marka bilinirliğini arttırmak.
 • Web sitesinin içerik kalitesini arttırarak kullanıcının sitede kalma süresini arttırmak. Arama motoru optimizasyonu ile içerik pazarlaması birleştirildiğinde, bilgilendirici ve değerli içerikten dolayı potansiyel müşterilere güven oluşturma fırsatına sahip olunur.
 • SEO, reklam alanı için arama motorlarına ödeme yapmanızı gerektirmez. Radyo veya TV kanalına, dergi veya gazete sayfalarına reklam bütçesi ayıramayabilirsiniz. Ancak Logos Time size uygun fiyatlı profesyonel seo hizmeti sunarak, çok düşük bir bütçeyle dijital alanda her gün zirvede kalmanızı sağlar.
 • Hedeflenen müşteri kitlesinin web sitesini bulmasını sağlar. Çünkü seo çalışması esnasında size uygun anahtar kelimeler tespit edilip, kullanılacaktır. Bunu anahtar kelimeleri aratan kişi ise doğrudan hedef müşteri sınıfı mensubudur.
 • Rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlar. Yapılan araştırmalara göre kullanıcılar arama yaptıktan sonra sadece arama motorlarındaki ilk üç sayfayı inceler. En çok ise birinci sayfa ile ilgilenirler. Burada amaç sadece yukarıda gözükmek değil, rakipleri de geçmek.
 • Kullanıcı deneyimini geliştirir. Çünkü arama motorları yalnızca alakalı içerik sağlamakla ilgilenmez, aynı zamanda harika bir kullanıcı deneyimi sunan sitelere yönlendirirler arama yapan kişileri.

Google Ads

Google reklamı herkes verebilir. Ancak web siteniz için reklam verdikten sonra rakiplerinizin önüne geçmek, sitenize trafik sağlamak, hangi reklamları en vurucu şekilde çıkacağınızı belirlemek ile fark yaratmanızı biz sağlarız. Logos Time ile web sitenizi Google'da üst sıralara çıkarın.

İncele

E-Ticaret

Online alışveriş sitesi kurmak istiyorum, ürünlerimi dijital vitrine sunmak istiyorum ya da e-ticaret danışmanlığı almak istiyorum diyorsanız sizlere kaliteli çözümler sunuyoruz. En uygun e ticaret sitesi fiyatları Logos Time'de.

İncele

Web Tasarım

Yüksek performanslı, kaliteli, seo uyumlu, mobile uyumlu (responsive) bir Web sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Logos Time olarak size kaliteli bir web tasarım hizmeti vermekten mutluluk duyacağız. İstediğiniz türde, en iyi ve en uygun fiyatlı web sitesi için Logos Time hizmetinizde.

İncele