Google Ads (Google Adwords) nedir?

Google Ads (Adwords), Google tarafından geliştirilmiş bir online (çevrimiçi) reklam platformudur.  Bu reklam platformunda reklam verenler web kullanıcılarına kısa reklamlar, hizmet teklifleri, ürün listeleri veya videolar gösterebilir. Hem Google Arama gibi arama motorlarının sonuçlarına hem de arama dışındaki web sitelere, mobil uygulamalara ve videolara reklam yerleştirebilir. Google Ads (Adwords), bir arama motoru pazarlaması (sem) yöntemidir ve Türkçe’de Google Reklamları anlamına gelmektedir.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Google Arama Motoru ülkemizde en büyük dijital reklam pazarı yeri haline gelmiştir. Bu yüzden bu ortamda ön sıralarda olmanız hem müşteri potansiyelinizi hem marka bilinirliğinizi arttıracaktır. Bu yarışta Logos Time Uzmanları sizi en önlere geçirecektir.
 • Rakiplerinizin Önüne Geçmek
 • Doğru Müşteriyi Hedeflemek
 • Google Üst Sıralarında Bulunmak
 • Web Sitenizin Trafiğini Arttırmak
 • Marka Bilinirliğini Arttırmak
 • Uygun Google Reklam Fiyatları

Neden Google Reklamları Şirketiniz İçin Önemli?

Sürekli dijitalleşen bir dünyada tanınmak, tanıtmak ve pazarlama yapmak istiyorsanız google reklamları sizin için büyük önem arz ediyor demektir. Elinizdeki bütçe ile istediğiniz müşteri profiline (yaş, cinsiyet, iş ve yaş durumu) ve konuma (ülke, şehir, mahalle vb.) reklam çıkıp, hedefinize ulaşabilirsiniz.

Google Reklam Çeşitleri Nelerdir?

 • Arama Motoru Reklamları: Reklam çıkmak istediğiniz anahtar kelimeleri kullanarak belirlenen hedef kitlenin google araması sonucunda reklamınızın sayfanın üst kısmında görüntülenmesidir. Kullanıcı reklama tıklamadan bir ücret ödenmez.
 • Google Görüntülü Reklam Ağı: Kullanıcılar favori web sitelerinde gezinirken, arkadaşlarına YouTube videosu gösterirken, Gmail hesaplarını kontrol ederken veya mobil cihaz ve uygulamalar kullanırken hedeflenen Görüntülü reklamlarla kullanıcılara ulaşmanıza yardımcı olur.
 • Google Video Reklamları: Reklamlarınız dünyanın en büyük video paylaşım platformu olan ve bir milyardan fazla aktif kullanıcıya sahip Youtube’da ve Görüntülü Reklam Ağı’na bağlı olan yayıncı siteler tarafından yayınlanmaktadır.
 • Google Uygulama Reklamları: Sistemim tarafından anında oluşturulur. Google Ads, reklamlarınızı oluşturmak için yüklediğiniz metin, resim, video veya HTML5 öğelerini ya da ilgili uygulama mağazasında uygulamanıza ait girişte yer alan öğeleri bir araya getirebilir.

Google Reklamlarının Avantajları Neler?

 • Uygun Maliyet: Reklamlarınıza sadece tıklandığı zaman ücret ödersiniz. Geleneksel Reklamcılıkta sadece reklamınızı göstermek için yüksek ücretler ödemeniz gerekirken, dijital reklamcılıkta ise google reklamları için sizin belirlediğiniz tıklama başı maliyet ile ücretlendirilirsiniz.
 • Hedef Kitle: Reklamlarınızı vereceğiniz lokasyonu belirleyebilir, reklamları görmesini istediğiniz müşteri profilinin yaşı, cinsiyeti, eğitim durumu, iş durumu gibi özelliklerine göre filtreleyebilirsiniz.
 • Ölçülebilir ve Esnek: Google Ads, reklamlarınızın performansını size sunarak onları optimize etme şansı verir. Fiyat/Performans açısından yapılan bir takım değerlendirmelere göre başarısız olanları kaldırır ve başarılı olanlara daha çok yatırım yapabilme fırsatı yakalarsınız.
 • Veri tabanlıdır: Google Ads, size hangi reklamı kaç kişi tıklıyor, yaşları, cinsiyetleri, iş durumları gibi birçok konuda istatistik sunar. Böylelikle reklam çıkacağınız müşteri profilini daha iyi analiz edersiniz.

E-Ticaret

Online alışveriş sitesi kurmak istiyorum, ürünlerimi dijital vitrine sunmak istiyorum ya da e-ticaret danışmanlığı almak istiyorum diyorsanız sizlere kaliteli çözümler sunuyoruz. En uygun e ticaret sitesi fiyatları Logos Time'de.

İncele

SEO

Size uygun düzenli olarak yapacağımız seo hizmetleriyle web sitenizi hem Google aramalarında hem de diğer arama motorlarında üst sıralara çıkaracağız ve web sitenizin trafiğini arttıracağız. En başından seo uyumlu web sitesi tasarımı hizmeti ise paketlerimizde mevcuttur. En uygun google seo fiyatları ve seo danışmanlığı ücretleri Logos Time'de.

İncele

Web Tasarım

Yüksek performanslı, kaliteli, seo uyumlu, mobile uyumlu (responsive) bir Web sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Logos Time olarak size kaliteli bir web tasarım hizmeti vermekten mutluluk duyacağız. İstediğiniz türde, en iyi ve en uygun fiyatlı web sitesi için Logos Time hizmetinizde.

İncele