CRM & ERP Uygulamalar nedir?

CRM & ERP uygulamaları bir işletmenin kendisini ölçümleyebilmesi ve stratejisini doğru bir şekilde belirleyebilmesi için gerekli bilgiyi edineceği en önemli kaynaktır.

Basit bir dil ile, CRM yazılımı müşterilerle iş ilişkinizi kurmanızı ve yönetmenizi sağlarken, ERP yazılım programı iş süreçlerini oluşturmanızı ve yönetmenizi sağlar. Bilgi teknolojilerinde CRM için Customer Relationship Management, Türkçesi “Müşteri İlişkileri Yönetimi”. ERP için de Enterprise Resource Planning Türkçesi “Kurumsal Kaynak Planlaması” ya da “İşletme Kaynak Planlaması” olarak tanımlanmaktadır. Tanımlarından da belli olacağı üzere CRM ve ERP sistemleri arasında bazı farklılıklar mevcuttur.

İşinizi ve Müşterilerinizi yakından tanıyın!

CRM ve ERP yazılımlarının hedefleri ve sorumlulukları birbirinden oldukça farklı olmakla beraber iki yazılımın da birbirini desteklediğini ve birlikte çalıştıklarını da göz ardı etmemenizde fayda vardır. Mümkün oldukça fazla verinin doğru şekilde arşivlenmesi ile işiniz ve müşterileriniz hakkında daha çok bilgiye sahip olabilir ve onlar için daha iyi süreçler ve ürünler geliştirebilirsiniz.
 • Verilerinizi kayıt altına alın!
 • Elinizdeki verilerden anlamlı bilgiler çıkarın!
 • Elde ettiğiniz bilgiler doğrultusunda stratejinizi belirleyin!
 • Stratejiniz ile cironuzu ve işletmenizi büyütün!
 • Modüler CRM ve ERP araçları ile ihtiyaç odaklı geliştirmeler yapın!

Modüler CRM & ERP Tasarımı!

Çalıştığımız birçok projede müşterilerimizin zamanla ihtiyaçlarının değiştiğine ve kullandıkları ERP & CRM yazılımlarının ihtiyaçlarını karşılamadıklarına şahitlik ettik. Bu durumun tekrar yaşanmaması adına geliştirdiğimiz bütün projelerde modüler bir yapı izlemeyi tercih ettik. Bu şekilde sizin ihtiyaçlarınız değiştiği zaman Logos Time bunları karşılamak için yanınızda olacak.

Nasıl CRM & ERP hizmeti sunuyoruz?

 • Modüler geliştirme sayesinde her yeni ihtiyacı karşılamak
 • Platform bağımsız geliştirme teknolojileri ile her cihazdan erişim
 • Web tabanlı CRM & ERP özellikleri her yerden erişim
 • ERP Programları: Üretim, Tedarik Zinciri, Stok Yönetimi, İnsan Kaynakları vb.

Neden CRM & ERP sisteminiz olmalı?

 • Müşterilerinizi daha iyi tanıyarak rakiplerinizden ayrışmak için
 • İşletmenizin verimliliğini artırarak karlılığını artırmak için
 • Kaynak ve müşteri analizlerini hızlı bir şekilde yapabilmek için
 • CRM Programları: Müşteri veri tabanı, Satış Ekibi Yönetimi, Satış Takibi, Pazarlama Otomasyonu

Web Tasarım

Yüksek performanslı, kaliteli, seo uyumlu, mobile uyumlu (responsive) bir Web sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Logos Time olarak size kaliteli bir web tasarım hizmeti vermekten mutluluk duyacağız. İstediğiniz türde, en iyi ve en uygun fiyatlı web sitesi için Logos Time hizmetinizde.

İncele

E-Ticaret

Online alışveriş sitesi kurmak istiyorum, ürünlerimi dijital vitrine sunmak istiyorum ya da e-ticaret danışmanlığı almak istiyorum diyorsanız sizlere kaliteli çözümler sunuyoruz. En uygun e ticaret sitesi fiyatları Logos Time'de.

İncele

Veri Analizi & Raporlama

Logos Time olarak veriden bilgi çıkarımı yapmak ve yapılacak olan işle ilgili karar mekanizmasına destek vermek için verileri toplama, inceleme, temizleme dönüştürme ve modelleme konularının hepsinde hizmetinizdeyiz.

İncele