Web Tasarım

Yüksek performanslı, kaliteli, seo uyumlu, mobile uyumlu (responsive) bir Web sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Logos Time olarak size kaliteli bir web tasarım hizmeti vermekten mutluluk duyacağız. İstediğiniz türde, en iyi ve en uygun fiyatlı web sitesi için Logos Time hizmetinizde.

İncele

E-Ticaret

Online alışveriş sitesi kurmak istiyorum, ürünlerimi dijital vitrine sunmak istiyorum ya da e-ticaret danışmanlığı almak istiyorum diyorsanız sizlere kaliteli çözümler sunuyoruz. En uygun e ticaret sitesi fiyatları Logos Time'de.

İncele

CRM & ERP Uygulamalar

Şirketinizin iş akışını daha hızlı işleyecek bir hale getirmek için en iyi ERP ve CRM Programına ihtiyaç duyabilirsiniz. Hatta istediğiniz türde takip programları gibi özel yazılım hizmeti de almak isteyebilirsiniz. Aklınızdakini gerçekleştirecek ne kadar zamanımız var? Siz söyleyin biz yapalım.

İncele

Google Ads

Google reklamı herkes verebilir. Ancak web siteniz için reklam verdikten sonra rakiplerinizin önüne geçmek, sitenize trafik sağlamak, hangi reklamları en vurucu şekilde çıkacağınızı belirlemek ile fark yaratmanızı biz sağlarız. Logos Time ile web sitenizi Google'da üst sıralara çıkarın.

İncele

Veri Analizi & Raporlama

Günümüzde ham veriden bilgi keşfetmek en önemli iş haline geldi. Veri görselleştirme teknikleriyle önünüzde istatiksel rapor olarak görüp, makine öğrenmesi teknikleri sayesinde önümüzdeki 5 yılın satış tahminlerini (ve başka bir çok şeyi daha) öğrenip, aksiyon alabilirsiniz.

İncele

SEO

Size uygun düzenli olarak yapacağımız seo hizmetleriyle web sitenizi hem Google aramalarında hem de diğer arama motorlarında üst sıralara çıkaracağız ve web sitenizin trafiğini arttıracağız. En başından seo uyumlu web sitesi tasarımı hizmeti ise paketlerimizde mevcuttur. En uygun google seo fiyatları ve seo danışmanlığı ücretleri Logos Time'de.

İncele

Mutlu Müşterilerimiz

Değerli müşterilerimizin düşünceleri hem bizim için hem de bizimle çalışacak olan yeni müşteri adaylarımız çok kıymetlidir. Bizler için dediklerini aşağıda inceleyebilirsiniz.